Kategorie


Opowiadanie "Urlop - luty 2007"

2007-09-16 16:44:43 | Opowiadanie przeczytano: 25225 razy

Czytaj ile tylko chcesz! Przeczytałeś już 1.
Styczeń to bardzo trudny miesiąc pracy w księgowości. To też, kiedy uporałam się już z podstawowymi problemami postanowiłam trochę odpocząć. W szufladzie leżał gotowy bilet do Hamburga, napisałam do Manfreda list, że będę chciała spędzić kilka dni w Hamburgu, czy między 3 a 11 lutym będzie miał dla mnie trochę czasu i pomoże mi odwiedzić kilka miejsc. Zależało mi na tym terminie z różnych względów.

Następnego dnia otrzymałam potwierdzający list i już w niedzielę byłam w jego pensjonacie. Można powiedzieć, że natychmiast, albo jeszcze prędzej doszło między nami do zbliżenia. Zbliżenia z nim są dla mnie zawsze mocnym przeżyciem, Już nad tym kilkakrotnie zastanawiałam się, na czym to polega, że czuję go tak wspaniale, a orgazm przychodzi wyjątkowo szybko.

Minął pewien okres czasu, podczas którego rozmawialiśmy na nasze różne tematy. Okazało się, że brakło nam wody mineralnej Manfred poszedł do kuchni, przyniósł wodę, postawił ją na barku, ale zamiast położyć się obok mnie, wsunął głowę między moje nogi i po chwili jego twarz była "przytulona" do mojej Cipki.

Język jego natychmiast zaczął buszować po Łechtaczce, a ja zaczęłam się mocno podniecać. Moment, Cipka puściła soki, a ja wiłam się jak wąż. Nie mogłam już wytrzymać, prosząc go, aby we mnie wszedł, ale on stwierdził, że się już napracował i układając się na wznak, dał mi znać, abym na nim usiadła.

Ja też tę pozycję lubię, więc szybko znalazłam się na jego brzuchu i zsuwając się w dół wprowadziłam jego pałkę do Cipki, po czym próbowałam wyprostować się. Minęła dłuższa chwila, za nim swobodnie na nim usiadłam wbijając sobie mocno jego prącie. Wówczas Manfred kilka razu uniósł biodra do góry i szybko opuszczając spowodował dalsze moje nabijanie.

Jednak za chwilę ja przejęłam inicjatywę i unosząc się i opadając powodowałam narastanie w nas podniecenia, aż przyszedł moment spełnienia. Opadłam na niego i dłuższą chwile odpoczywaliśmy, po której Manfred ubrał się i wyszedł. Ja ogarnęłam się, rozpakowałam walizkę, posprzątałam i tez poszłam spać.

W poniedziałek do południa poszłam na spacer, po południu poszłam na masaż i ogólnie

odpoczywałam, a wieczorem poszłam na umówione spotkanie. Byłam umówiona na "rozruch" Cipki z pięcioma partnerami. Była to klasyczna "choinka" to znaczy każdy następny był lepszy niż poprzedni. Pierwszego przyjęłam w pozycji klasycznej, ale był on dosyć długi, więc wbijał się dłuższą chwilę, ale do końca.

Drugi był chyba tak samo długi, ale już troszkę szerszy. Wchodził we mnie od tyłu, więc pierwsze uczucie było, jakby mocniej napierał na boki. Trzeciego ponownie miałam klasycznie, bo znowu był dłuższy i wbijanie było mocniejsze.

Przy czwartym sytuacja się powtórzyła, znowu od tyłu, ale już zdecydowanie grubszy, więc rozpychał się niesamowicie mocno. Natomiast piąte zbliżenie było takie, które najbardziej lubię, ale które jest najbardziej uciążliwe. Jest to pozycja na jeźdźca, ta piąta pałka była największa, więc wbijałam się na nią dłuższą chwilę.

Kiedy już prawie byłam w nim, on wypchnął swoje biodra do góry, ja wrzasnęłam, wypinając się prawie cała do tyłu, przez co przy następnym pchnięciu, on jeszcze mocniej wbił się we mnie. Chwycił mnie za biodra, mocno docisnął, po czym dalej unosił swoje biodra i opuszczał mnie. Te ruchy powodowały narastanie podniecenia, aż przyszedł moment spełnienia, puścił mnie, a ja, ciężko oddychając, opadłam na jego klatkę piersiową.

Po pewnym czasie wstałam, umyłam się i pojechałam do domu. Trzeba przyznać, że załatwił mi Manfred ten rozruch niezły, bo Cipkę czułam dosyć mocno.

Wtorek był dniem relaksu, w końcu byłam na urlopie. Do południa odwiedziłam zaprzyjaźniony zakład kosmetyczny, po południu poszłam popływać i na masaż, a wieczorem przyszedł Manfred. Ponownie doszło miedzy nami do zbliżenia, ale tym razem od tyłu, czułam go dosyć mocno, był to efekt poniedziałkowych pieszczot „na piątkę”, ale narastające podniecenie zrobiło swoje i czując jak dochodzi potwierdziłam mocnym jękiem to, że ja również osiągnęłam orgazm.

Tym razem dłużej odpoczywaliśmy, ale w pewnym momencie to ja przejęłam inicjatywę i zaczęłam pieściłam ustami, a kiedy już był odpowiednio sztywny, zaproponowałam, aby we mnie wszedł. Znowu dały znać "wczorajsze pieszczoty", ale narastające podniecenie zniwelowało to odczucie i przyszedł wspaniały orgazm, który głośno wykrzyczałam. Ponownie zaczęliśmy odpoczywać, Duża Buśka i Manfred wyszedł.

Środa do wieczora minęła podobnie, jak wtorek. Spacer po mieście, znam tam kilka galerii, w których można kupić jakieś ciekawe rzeczy. Po spacerze masaż Natomiast odpoczynek przed wizyta Natomiast Piekiełku. Tutaj umówiłam się na „Trzepanie pupy” na strzałkę.

Moi partnerzy ułożyli mnie na dosyć wąskiej ławce na brzuchu, podkładając pod biodra zwinięty ręcznik, aby były lekko uniesione , po czym ręce skrępowali razem w nadgarstkach

i wyciągnęli mocno do przodu. Podobnie skrępowali mi nogi na wysokości kostek i sznurkiem naciągnęli do tyłu. Tym sposobem leżałam na tej ławie właśnie jak strzała.

Dodatkowo skrępowali mi nogi na wysokości kolan oraz przymocowali do belki pasem na wysokości brzucha. Tym sposobem nie miałam możliwości ruszania się na żadną stronę.

Oni podchodzili, stawali na wysokości mojej Pupy okrakiem, rozciągali pośladki i wchodzili w Brązową Dziurkę. Czułam, jak układali swoje dłonie na moich pośladkach, jak je rozciągali na boki, po czym po chwili do dziurki przystawiała się pałka i zaczynała się w nią wciskać. Pode mną był twardo zwinięty ręcznik, powodujący odpowiednie ukształtowanie mojego ciała. Dawało to możliwość w miarę swobodnego wejścia we mnie.

Swobodnego, to wcale nie oznacza łatwego, bo przecież Pupa jest ciaśniejsza na wejściu, niż Cipka, więc bardzo dobrze czułam, jak się do niej przystawiał, jak napierał, jak pokonywał pierwszą barierę i jak wypełniał mnie do końca. Czułam, jak gdzieś po kości krzyżowej przesuwa się w tą i z powrotem, aż osiągał swój szczytowy stan podniecenia i wlewał we mnie swoje soki.

Po pierwszym wchodził następny, ale oni ustawili się w choinkę, systematycznie zwiększając i długość i grubość pałek. Wytrzymałam 12, myślę, że kilku jeszcze bym wytrzymała, ale już bardzo bolała mnie i Pupa i biodra oparte na ławie. Po 12 krzyknęłam dość. Jest zasada, jeżeli kobieta mówi dość, to dość i ani jeden więcej. Rozwiązali mnie i kiedy nabrałam mocy w nogach poszłam się umyć.

Nie da się ukryć, że jeszcze prawie przez cały czwartek czułam ją jeszcze mocno. Wieczorem przyszedł Manfred, ponownie doszło między nami do dwóch zbliżeń, ale nie pozwoliłam mu dotykać Pupy.

W piątek do południa leniuchowałam, przywiozłam z sobą książki, miałam co czytać.

Ale po południu poszłam na masaż i trochę popływać, bo przede mną wieczorem spotkanie z "Mamutami". Mamuty, bo występują tam specjalne penisy o odpowiednich długościach lub grubościach. Kiedyś słyszałam o takim klubie, ale nie mogłam go nigdzie znaleźć. Dopiero, pośrednio, przez inny klub, znalazłam ich i można powiedzieć, że przyjechałam, aby przede wszystkim z nimi się spotkać, bo takie spotkanie zapowiadało się bardzo interesująco.

Przyjechałam pod wskazany adres, weszłam do środka. Zostałam zaprowadzona do łazienki, właściwie pokoju kąpielowego. Tam najpierw śliczna murzynka zrobiła mi bardzo dokładne mycie Pupy od środka, następnie mnie rozmasowała, nacierając specjalnymi, bardzo wonnymi kremami. Sądzę, że te kremy powodowały określony stopień rozluźnienia mojego ciała. Na koniec wsunęła mi w Cipkę kuleczkę wielkości przepiórczego jaja, a w Pupę chyba kurzego jaja i poszłam do sali, gdzie czekał mój partner.

To, co zobaczyłam, przeszło moją wyobraźnię. Była ona bardzo długa i dosyć gruba, bardzo podobna do końskiej pały. Nie miałam pojęcia, co ja z nią mam zrobić. Ale będący tam partnerzy uzmysłowili mi szybko, jak będzie wyglądała ta „zabawa”. Ten partner, z tą długą pałą położył się na stole, ja miałam na nim usiąść, tylko, że w odwrotnej pozycji, placami do niego, a pałkę miałam wsadzić sobie w Pupę. Nie bardzo to sobie wyobrażałam, ale nie miałam wyboru. Chyba przez 1/3 długości tej pąki nie było źle, ale od połowy, to już czułam ją bardzo mocno.

Wówczas zrozumiałam, że kulkę, którą wsunęła mi murzynka powodowała rozluźnienie mięśni, bo ona inaczej nie wsuwał by się dalej. Powiedzieć, że czułam ją w gardle, jak we mnie weszła, to mało. Miałam dolną część brzucha wypełnioną, jak balon.

Wówczas nastąpił akt drugi, obecny tam drugi partner pomógł mi przełożyć nogi do przodu, tamten przesunął się dosyć blisko brzegu, ten drugi rozsunął mi nogi na boki i zsunął z bioder ręcznik. Jak się ruszał, to widziałam, że pod ręcznikiem jest niezłe wybrzuszenie, ale jak go zdjął, to oczy stanęły mi w słup. Ale nie miałam czasu myśleć, bo ten, na którym leżałam mocno przytrzymał mnie za brzuch, a ten drugi dostawił tą pałę do Cipki i zaczął w nią wchodzić. Była ona zdecydowanie mniejsza, niż ta pierwsza, ale za to bardzo gruba. Powiedzieć, że się darłam, to mało.

Wyrzuciłam ręce do góry, wyprężyłam się, a on się we mnie wbijał. Wbił się do końca, ale myślę, że była to sprawa tej kuleczki, bo w normalnych warunkach chyba nie dałby rady we mnie wejść. A jak się wbił, to chwycił za biodra i zaczął "pompowanie", w tą i z powrotem.

Jęczałam już wszystkimi tonami skali, a on dalej i dalej. W końcu dobił, a moment wytrysku poczułam, jak by mnie rozrywało na wszystkie strony, po czym poczułam, jak sączy się po kroczu jego sperma.

Wysunął się, nogi opadły mi do dołu, tym sposobem zaczęłam wysuwać się w tego drugiego. Wysuwając się czułam, jak jego główka przemieszcza się systematycznie gdzieś w moim wnętrzu, aż na końcu wysunęła się całkiem. O tym, abym stała na własnych nogach nie było mowy. Podtrzymując mnie pod ręce zaprowadzili mnie do tego pokoju, z którego wyszłam, położyli na łóżku i tak leżałam. Dopiero po dłuższej chwili wróciło pełne czucie w nogi, mogłam na nich stać, iść się umyć i pojechać do domu.

W domu ponownie umyłam się, ale próbując rozmasować brzuch czułam, że wszystko w środku mocno czułam. Nie można powiedzieć, że był to ból, ale jakieś bardzo dziwne uczucie. Położyłam się na łóżku, ale w żaden sposób nie mogłam się ułożyć, żeby nie czuć brzucha. Jakoś usnęłam, ale poranek w sobotę był jeszcze gorszy, niż wieczór. Było o tyle lepiej, że mogłam położyć się na boku, więc zwinięta w fasolkę przeleżałam i przespałam ponad pół dnia.

W końcu dosyć późnym popołudniem zebrałam się, aby zejść na obiad, wróciłam do pokoju, spakowałam się i wieczorem wyleciałam do domu. Dotarłam do niego późnym wieczorem, zjadłam lekką kolację i poszłam spać. O dziwo usnęłam, a niedzielny poranek był już w miarę normalny.

To znaczy czułam jeszcze swoje wnętrze, ale nie na tyle mocno, abym nie mogła normalnie funkcjonować, tym nie mniej w dalszym ciągu intrygowały mnie te mamuty i na pewno kiedyś do nich wrócę. Zajęłam się domem, zaległą korespondencją internetową, bo po tygodniu było jej dużo i tak zakończył się mój krótki lutowy urlop.

Kończę, standardowym stwierdzeniem. Opowiadanie to jest relacją moich osobistych doznań i przeżyć. Jakakolwiek zbieżność faktów lub sytuacji jest absolutnie przypadkowa i niezamierzona.


Komentarze

Nick:

Treść:

70-1 Aby komentarz został zaakceptowany rozwiąż te zadanie


Najlepsze strony erotyczne w sieci - dostęp już za jednego SMSa. Sprawdz je wszystkie!



Amatorskie filmy - Amatorskie nagrania » Zdjęcia i filmy polskich Internautek » Polskie amatorskie filmy erotyczne » Podglądanie dziewczyn » Amatorskie video » Podrywanie lasek » Amatorskie materiały erotyczne » Napalone amatorki » Justynka - polska laska » Mona de Lux - gwiazda z Polski
Filmy z seksem analnym - Sex Analny » Pakowanie w dupe » Analne igraszki » Dziewice analne » Ostry anal » Telewizja ANAL TV
Filmy hardcore - Bzykalnie na ekranie » Uczennice i nastolatki » Branie do buzi » Laski z papierosami » Wolne i chętne dziewczyny » Europejskie pornusy » Grupowe dymanie » Filmy Erotyczne » Masturbacja » Pornuski za 2 złote » Wieśniaczki » Szkolne laski » 19letnie dupeczki » Zboczone uczennice » Eleganckie panienki » Zadbane mamuski » Dominantki » Ostre mamy
Filmy z nastolatkami - Uczennice » Zboczone Uczennice » Najmłodsze » Schoolgirls » Sex Akademia » Szkolne laski » Laski z papierosami » Nasteczki » Erokorepetycje » Mokre nastolatki » Krejzolki » Love nastolatki » Atrakcyjne nastolatki » Boskie nastolatki » Love nastolatki » Nastoletnie suki » Porno Nastolatki
Filmy z mamuśki i starsze panie - Mamuśki » Atrakcyjne mamuśki » Mothers » Dojrzałe damy » Ostre damy » Mamuśki.pl » MILF » Atrakcyjne mamuśki » Seniority » Mamunie » Zboczone mamuśki » Ostre babcie » Starsze panie » Emerytki » Mohery » Dojrzałe kobiety
Filmy z seksem oralny - Spermopijki » Do paszczu » Blow Job » Głębokie Gardła » Krztusicielki » Obfite wytryski » Oral City » Oral Porno
Filmy z murzynkami, azjatkami - Dzikie Murzynki » Egzotyczne » Kolory Sexu » Latynoski » Ciasne Azjatki » Wyuzdane Tajki »
Filmy z lesbijkami - Lesbijki » Sex Akademia » ABC Lesbijki » Ciasne cipki » Piękne Lesby » Polskie lesbijki » X-Lesbijki » Super Lesbijki
Filmy z seksem grupowym - Grupowe jebanie » Porno Grupowe » Orgie » Dwie laski na jednego » Grupowe Orgie » Na dwa baty » Seks grupowy » Sex Trójkąty
Filmy gwiazdy i znane kobiety - Gwiazdy Porno » Porn Stars » Silikonowe gwiazdy » Sexy Gwiazdy » Znane kobiety nago » E-gwiazdy
Filmy wielkie cycki i kutasy - Powiększanie Penisa » Ale kutas » Ale cycki » Cycuchy » Mega Cycki » Wielkie kutasy w akcji
Zakręcone strony erotyczne - Transwestyci i shemale » Lady Squirt » Sperma w dziwkach » Puszyste jebadełka » Pissing » Owłosione cipki